Aktywna Polonia z Wiednia zaprasza.

26. Sezon Działalności  POLONEZ Österreichisch-Polnischer Verein für Kunst und Freizeit POLONEZ 26. Sezon Działalności

Tel.: (+43 1) 714-58-01, 961-95-12; www.polonez.at, info@polonez.at, skype:polonez.at, www.facebook.com/verein.polonez


Polonijne Zimowisko „KROKUS`2015”

Termin: 31 stycznia – 07 lutego 2015 r. (Semesterferien, Energieferien); Miejsce: (jak i w latach 2011, 2013 i 2014) Hostel KROKUS w Wiśle / Beskid Śląski; Kursy specjalistyczne: narciarski, snowboardowy; Wiek uczestników: od 7 do 15 lat. Szczegóły na naszej stronie: http://www.polonez.at/2015/Zima2015/Info_Z14_1.htm .

 

Jednym z najważniejszych celów, osiemnasty juz raz organizowanego przez nas Zimowiska, jak i wszystkich poprzednich, jest pokazanie naszym małym „polonusom“ Ojczyzny ich rodzicow inaczej, niż przez pryzmat rodzinnych wyjazdów do Polski. Snowboard i narty to tylko bardzo dobry pretekst. Szczególnie budujące jest to, że od paru lat wyjeżdżają z nami m.in. dzieci tych sprzed laty, wtedy najstarszych uczestników naszych Zimowisk i Kolonii Letnich. Przyznacie Państwo, że to niezła rekomendacja… i o to również, od samych początków nam chodziło.

 

W ramach odpłatności uwzględnione są wszystkie koszty pobytu uczestnika w Polsce, w tym również kursy, karnety zjazdowe, dojazd na stoki, bogaty program wycieczkowy (autokar na miejscu), wstępy, opłaty itp. Ponadto istnieją możliwości: dojazdu do Wisły i powrotu do Wiednia; wypożyczenia sprzętu na miejscu; pobytu rodziców i osób indywidualnych.

 

Niestety w tym roku dla naszej zasadniczej grupy – dzieci i młodzież szkolna wraz z Kadrą organizacyjną i wychowawczą – mogliśmy zarezerwować w Hostelu KROKUS (www.krokus.pl) tylko 30 miejsc (!), dlatego też o udziale w nim, decydować będzie kolejność zgłoszenia i załatwienia formalności. Biorąc pod uwagę, że sporo miejsc jest już zajętych, gdyż niektórzy Rodzice wstępnie rezerwowali je zaraz po zakończeniu naszego poprzedniego Zimowiska (!) – prosimy nie czekać na ostatnią chwile. Przypominamy też że tradycyjnie, nasze Zimowiska otwarte są również dla uczestników z Polski i z innych środowisk polonijnych. Wszystko na temat kosztów i zapisów, formularz rezerwacji Online: http://www.polonez.at/2015/Zima2015/ZapisyZima.htm .

 

W sprawach informacji i rezerwacji miejsc, jesteśmy do Państwa telefonicznej dyspozycji – (+43 1) 714-58-01 lub 961-95-12 – codziennie (również w weekendy i święta), w godz. 10:00 – 14:00 i 16:00 – 22:00. Kontaktować się z nami można również za pośrednictwem komunikatora Skype: >skype:polonez.at< (wyłącznie rozmowy).

 

Prosimy zobaczyć jak wyglądało zimowisko w 2014 r.: http://www.polonez.at/2014/indexZ14/Kubus_Z14.htm .

Będziemy wdzięczni za przekazanie naszej wiadomości, na zasadzie starych słowiańskich Wici, Waszym przyjaciołom i wszystkim znajomym. Łączymy serdeczne pozdrowienia. Wasz, już prawie od 26 lat, Verein / Stowarzyszenie POLONEZ.

 

PS. A jednak! Nasz nowy profil na Facebook`u: https://www.facebook.com/verein.polonez . Mamy nadzieję, że na tym zakończyła się zawierucha z naszym starym profilem. Niestety nie możemy przenieść naszych starych znajomych na nowy profil, nie możemy też ponownie Was zaprosić… dlatego prosimy o zaproszenie nas do grona Waszych Znajomych! Wszystkich – serdecznie zapraszamy!

shareEmail this to someone
email

Alexandra Rempel

Alexandra Rempel wrote 881 posts

Post navigation


Schreibe einen Kommentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>