Odkryłam nowe źródło wspaniałych narzędzi do rozwoju osobistego i nie tylko, po polsku i nie tylko! To Doktor Mateusz Grzesiak.

Nasza technologia umożliwia nam niesamowite dojście do wspaniałych żródeł inspiracji i narzędzi do osobistego rozwoju! Moja kuzynka w Polsce odkryła Mateusza Grzesiaka (Dr. Mateusz Grzesiak) i po prostu podzieliła się jego stroną…Ja, w Niemczech zaraz tą stronę poszukałam, bo ciągle się rozwijam i pomagam w rozwoju i innym.  Interesuje mnie ten temat!

Nasze życie jest kruche. Mój mąż i córka mieli w niedzielę wypadek samochodowy- Bogu dzięki tylko samochód ucierpiał i młody kierowca, który w nich wjechał nie był szybszy! Parę tygodni temu znajoma miała wypadek już poważniejszy – z ciężarówką… Moja znajoma w Afryce akurat dzisiaj wylądowała w szpitalu-nieprzytpomna…matka 4 dzieci. Diagnoza- pęknięty jajnik spowodowany nie odkrytą ciążą jajnikową- nie wiemy czy to przeżyje!!!

Czy rozumiecie o co mi chodzi?

Nasze życie jest kruche, tylko na czas…

A co my z nim porabiamy???

Obudźmy się- dzisiaj – jutro może być za późno…

Jeśli macie znajomych, którzy nie mówią po polsku – strona pana Grzesiaka jest tłumaczona na j. angielski, hiszpański,, portugalski i niemiecki.

Odwiedź stonę pana Grzesiaka i przekonaj się sam.

Twoje życie jest Twoim skarbem, bo jesteś wyjątkowy, bo jesteś wyjątkowa!

Pozdrawiam serdecznie, Wasza Ola

shareEmail this to someone
email

Alexandra Rempel

Alexandra Rempel wrote 881 posts

Post navigation


Schreibe einen Kommentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>