Wdzięczność

Parę lat temu na światowym forum mediów polonijnych, zawsze rozpoczynającym się w Tarnowie, wpadła mi w ręce w malutkiej księgarni ta książka : 8361989900 http://amzn.to/NUHmIz .

Dorotko F. (http://www.polonia-salzburg.com/), pamiętasz?

Książka zmieniła mnie. Dlaczego ?

Autorka w bardzo delikatny i poetyczny sposób była w stanie przedstawić koncept, który pomógł jej, odnaleźć  w życiu znowu radość, na tej tak nie perfekcyjnej planecie ziemi…pomimo wielkich powodów do niewdzięczności i zgorzkniałości.

Ann Voskamp miała pewnego dnia dość, zaczęła szukać i znalazła. No i Bogu dzięki, się tym konceptem z nami podzieliła! Bardzo zachęcam do czytania, bo ta lektura może zmienić i twoje życie.

A dopóki nie masz dojścia do książki, spróbuj chociaż zacząć prowadzić listę prezentów, jakie podarowało ci życie na przykład podczas ubiegłego weekendu.

Sprawdź sama/sam dla siebie, jaką moc mają napisane czarno na białym słowa i zacznij listę prezentów jak Ann od 1 do 1000, spontanicznie na kartce papieru:

1. …

…a potem kup sobie piękny notatnik i jakiś piękny długopis…

Notebook for 1ooo Gifts

Inspiracje: http://amzn.to/1gb4r12

To malutkie „zadanie“ zmieniło nagle moją całą istotę. Moje ciało i jego zmysły, dusza i duch zaczęły szukania nie dziury w całym, ale na odwrót! No to – miłego szukania prezentów!

Wasza szczęśliwa Ola

shareEmail this to someone
email

Alexandra Rempel

Alexandra Rempel wrote 881 posts

Post navigation


Schreibe einen Kommentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>